hepsi fanları,,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hepsi fanları,,,,

en güzel grup hepsi fan sitesi

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaptığımız kabak gibi ortada!

YazarMesaj
Serra(EW)
♥ Cemreci ♥
Serra(EW)

Yaptığımız kabak gibi ortada! Empty
MesajKonu: Yaptığımız kabak gibi ortada!   Yaptığımız kabak gibi ortada! EmptyPaz Ocak 25, 2009 6:09 am

Cem Yılmaz: Hüznü Şenlendirici bir yanım var!

Nebil Özgentürk'ün genel yönetmenliği ve yapımcılığını üstlendiği, Kenan Işık'ın sunduğu 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' adlı bir talk show başlıyor.

Cem Yılmaz, önceki gün yapılan çekimler öncesi Nebil Özgentürk'ün, "Neşe ile hüznü harmanlayan iyi bir işin altına imza atacağız. Cem hüznü de içinde barındıran biri" deyince Yılmaz espriyi patlattı: "Başıma bir şey mi gelecek benim, ne hüznü? Evet, aslında Hüznü Şenlendirici bir yanım var!" Sonra, arkasına gizlediği baltayı çıkaran Yılmaz, "Bu balta oyundan, oyunculuktan bahsederken bir sembol...

Hep oyuncular iyi olacak değil ya, baltaları da, yani buraya gelme ihtimali düşük insanları da temsil etmek adına. Şaka tabii...

Bu balta 'A.R.O.G'da kullandığımız aksesuvar. Konuk öğrencilerden birine vereceğim" dedi. "A.R.O.G'da; beklentiler ve beklentim arasındaki çelişki yüzünden eleştirildim" diyen şovmen şöyle konuştu: "İstediğim gibi biri olduğum için mutluyum. Kimseyle uzlaşmak zorunda değilim. Yapılan iş kabak gibi ortada! 'Bu komedi' veya 'Elimizden bu geldi' diye özür dilemem. Gençleri zehirlemesinler!"

alıntıdır.
https://eniyihepsi.forummotion.com

Yaptığımız kabak gibi ortada!
1 sayfadaki 1 sayfası